Biz Kimiz ?

“2001 Yılından bu yana grafik tasarım, web tasarım, promosyon ve özel işler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururu içerisindeyiz. Matbaa34 olarak genç ve dinamik kadromuz ile siz müşterilerimizi ihtiyaçlarını karşılamak için daima hizmetinizdeyiz. Sektörel tecrübeyi, iş deneyimimizi siz değerli iş ortaklarımızın taleplerine aktararak kaliteli ve uygun fiyatlı çalışmalar ile çözümler üretiyoruz.

Firmanızın veya bireysel görsel ve basılı ihtiyaçlarınızda hızlı, sorunsuz ve baskı kalitesi yüksek ürünlerin imalatı konusunda teknik destek ve üretim merkezimizle yanınızdayız. Firmaların ve kişilerin genelde talep ettikleri ürünler arasında promosyon ürünler, afiş, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, fatura, kaşe, broşür, el ilanı, katalog, küp bloknot, insert, bardak altlığı, karton çanta, ajanda, takvim, şeffaf ve plastik kartvizit, magnet, sticker etiket), bloknot, kişisel magnet, fatura kartı, kurumsal kimlik evrakları bulunmaktadır.

 Bu hizmetlerin yanı sıra çeşitli tasarım hizmetleri de veren firmamız logo tasarım ve web tasarım ihtiyaçlarınız da hizmet vermektedir.

hakkımızda-930x800

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.